Страны и отели
Designed by:

Контакты

Тел./факс:

0 44 501 02 43

Тел.:

0 44 223 01 05
0 44 223 01 06

E-mail:

Адрес:

Украина, Киев, 04655
ул. Кудрявский спуск, 5-Б

оф. 202

 

facebookНовости

  • Намибия на языке нама означает «гигант», на другом переводе означает...
  • Время от времени китайцы придумывают странную еду, которая угрожает здоровью...
English French German Italian Russian Ukrainian
Уважаемые посетители сайта, в настоящее время проводятся технические работы по наполнению сайта. Просьба по вопросам подбора и бронирования туров звонить по телефонам указанным на сайте. Новый адрес ул. Кудрявский спуск, 5-Б, офис 202. Доступные туры! Наличие мест и цены уточняйте у менеджеров по телефонам: 0 44 501 02 43, 0 44 223 01 05, 0 44 223 01 06. Действует система скидок, предьявителю флаера гарантированная скидка!!! Приносим свои извинения в связи некоректной работой сайта. Новый адрес ул. Кудрявский спуск, 5-Б, офис 202.
Поиск Тура
 

rt

Що таке Angular?

Існують десятки мов програмування і фреймворків, які потребують уваги талановитих розробників і новачків. Складно вибрати, який з них додати в свій набір інструментів. Поки ви зважуєте всі можливі варіанти, приділіть кілька хвилин, щоб розглянути Angular. Це JavaScript фреймворк від компанії Google, який призначений для розробки односторінкових додатків. Детальніше на https://indigo.co.ua/angular-developers .

Легкий, швидкий і доступний front-end фреймворк Angular завоював повагу у величезної кількості розробників. Він дає можливість будувати інтерактивні і динамічні веб-додатки, для яких потрібно набагато менше зусиль і коду.

Так в чому ж особливість Angular?

Angular є структурною основою для динамічних веб-додатків, яка дозволяє використовувати HTML в якості мови шаблону, а потім розширити синтаксис HTML для вираження компонентів програми. За допомогою прив'язки даних і впровадження залежностей можна виключити більшу частину коду, який довелося б писати.

Ключові факти про Angular:

В якості мови шаблону використовується Typescript, який представляє собою мову програмування від Microsoft.

Хоча Typescript і є основною мовою для Angular, додатки можна також писати за допомогою таких мов як Dart або JavaScript.

23 березня 2017 вийшла нова версія Angular.

Angular підтримується Google.

Angular націлений на розробку односторінкових додатків, тобто SPA-рішень (Single Page Application). Як приклад можна привести популярні додатки для соціальних мереж (Twitter, Instagram і Facebook).

Angular надає клієнтську MVC-інфраструктуру, яка допомагає у запуску і створенні динамічних додатків до сучасного рівня якості.

Програми, написані на Angular, сумісні з різними браузерами. Angular автоматично обробляє код JavaScript, відповідний для кожного браузера.

Чистий і точний дизайн користувальницького інтерфейсу.

Проста маршрутизація.

Структура Angular полегшує розширення синтаксису HTML і легко створює повторно використовувані компоненти по директивам.

В цілому, Angular - це фреймворк для створення великомасштабних і простих в обслуговуванні веб-додатків.

Також, варто відзначити, що Angular пропонує рендеринг на стороні сервера, який прискорює завантаження початкової сторінки і, отже, покращує SEO, спрощуючи сканування динамічних сторінок. Швидке відображення сторінок значно покращує сприйняття веб-додатків для наступного покоління, написаних в рамках Angular.

Також, за допомогою даного фреймворка можна:

1. Легко тестувати код

2. Легко створювати персоналізовані об'єктні моделі документа (Document Object Model, DOM).

3. Моделювати дані обмежено для використання невеликих моделей даних, що робить код простим і легким для тестування.

Angular був і залишається одним з найпопулярніших клієнтських фреймворків. Не доводиться сумніватися в тому, що Angular відрізняється від інших фреймворків і для того, щоб вникнути в нього, потрібно більше зусиль і часу.

Можна з упевненістю сказати, що вивчення Angular це не просто освоєння методів і властивостей фреймворка, а розшифровка нової моделі програмування, з унікальним підходом до вирішення завдань.

Знання і застосування Angular в своїй роботі є практично обов'язковою вимогою для front-end розробника.